Apie stručio taukus

 • Jau senovės kultūros naudojo stručio taukus kaip efektyvią kosmetikos priemonę gydant nudegimus, kontaktinius dermatitus, egzemą, psoriazę. Sakoma, kad Kleopatra naudojo stručio taukus, tam, kad išsaugotų odos skaistumą ir grožį! Stručio taukai savo sudėtyje turi didelį kieki Omega 3, 6 ir 9 rūgščių, kurių dėka oda intensyviai drėkinama, maitinama ir minkštinama. Australijos aborigenai buvo pirmieji, aptikę gydančias stručio taukų savybes. Kaip tvirtina legendos, aborigenai šimtmečius naudojo stručio taukus visiems gyvenimo atvejams. Jie buvo universalūs, jais gydė viską: žaizdas, nudegimus, vabzdžių įkandimus, sąnarių skausmus, odos ligas. Jie greitai įsigeria, nepalikdami jokių pėdsakų. Stručio taukų priešuždegimines ir drėkinimo savybes galima paaiškinti remiantis jų sudėtimi.


 • Nustatyta, jog 70 proc. riebiųjų rūgščių, esančių taukų sudėtyje, yra nesočiosios, taigi itin efektyvios. Stručio taukuose gausu linolio rūgšties – medžiagos, kuri pagarsėjusi savo savybėmis gydant raumenų bei sąnarių ligas, taip pat olieninės rūgšties, pasižyminčios vietiniu priešuždegiminiu poveikiu. Prostaglandinai, gauti iš linoleno rūgšties, mažina skausmą, tinimus ir uždegiminę reakciją. Stručio taukai natūrali ir efektyvi drėkinimo priemonė, pasižyminti dideliu biologiniu aktyvumu. Jie pasižymi nuostabiu sugebėjimu greitai įsigerti ir patekti į gilesnius odos sluoksnius, tai susiję su oleino rūgštimi. Gerai tinka sausai odai, užtikrina jos drėkinimą visai dienai, todėl taukai idealiai tinka kaip kosmetinė odos priežiūros priemonė.


 •  Stručio taukai efektyvi priemonė ir probleminei odai. Dažniausiai riebalų turinčios kosmetinės priemonės problema yra jos sugebėjimas užklijuoti poras, tai skatina inkštirų susidarymą. Stručio taukai porų neužkemša ir atitinkamai, nesukelia inkštirų susidarymo. Jie mažina odos uždegimus ir jautrumą egzemos atveju. Žmonės su egzema dažniausiai netoleruoja kosmetikos. Didžioji dalis drėkinančių priemonių sustiprina odos uždegimą.


 • Stručio taukai ne tik nesudirgina egzema kamuojamų žmonių odos, bet ir palengvina jų būklę. Padeda odos regeneracijai ir sveikatai. Stručio taukus galima tepti ant žaizdų pradinės epitelizacijos stadijoje. Jie mažina niežėjimą ir neleidžia susidaryti keloidiniam audiniui (randams). Pastebėta, kad panaudojus stručio taukus pooperacinių žaizdų ir nudegimų gijimas vyksta greičiau. Mažina niežėjimą ir neleidžia susidaryti keloidiniam audiniui (randams). Pastebimai mažina šviežius randus.


 • Pastebėta, jog stručio taukai teigiamai veikia odos regeneraciją bei plaukų augimą. Eksperimentuojant nustatyta, jog daugiau kaip 80 proc. „miegančių“ plaukų folikulų tapo vėl aktyvūs. Todėl jie rekomenduojami plinkantiems žmonėms. Taip pat tinka nuo pleiskanų, stiprina plaukus, skatina augimą, mažiną slinkimą.

 

 • Ištirta, jog taukai suaktyvina odos audinius atšiauriomis šalto klimato sąlygomis. Manoma, jog stereocheminės olieninės rūgšties savybės veikia apgrubusią, sausą odą bei padaro ją elastingą ir sveiką.


 • Viena iš svarbiausių stručio taukų savybių yra gebėjimas slopinti bakterijų dauginimąsi, tai leidžia kosmetikai ilgai ir gerai išsilaikyti neprarandant gydomųjų savybių.


 • Stručio taukai yra natūralus ir efektyvus odos drėkiklis, skatinantis odos regeneraciją. Vartojant juos oda tampa sveikesnė, skaistesnė.

  

 • Žmonės su egzema dažniausiai netoleruoja jokios kosmetikos. Stručio taukai ne tik nedirgina, bet palengvina egzemos kamuojamų žmonių odos būklę, mažina niežėjimą, įsigeria į giluminius odos sluoksnius, drėkina giliai iš vidaus, nealergizuoja.

  

 • Stručio turi priešuždegiminį poveikį, mažina tinimą, gydo žaizdas, nudegimus, įpjovimus, randus, nutrynimus, įbrėžimus, gydant nudegusią, sutrūkinėjusią, sausą, psoriazės ar dermatito pažeistą odą. Gali būti naudojami, kaip natūrali priemonė skausmingų raumenų ar sąnarių masažui.


 • Stručio taukai yra saugi, efektyvi naujagimių, vaikų odos gydymo ir priežiūros priemonė. Jie yra netoksiški, nesukelia alergijos, lengvai absorbuojasi. Juos galima naudoti net itin jautriai odai. Tereikia švelniai įtrinti odą. Pirmomis dienomis rekomenduojama naudoti kiek įmanoma dažniau, profilaktinei odos priežiūrai užtenka 1-2 kartus per dieną.

  

 • Stručio taukai turi nuostabių galių veiksmingai gydyti sausgyslių patempimus, nesenus apatinių galūnių tromboflebito atvejus, nudegimus, artritus, odos ligas. Taip pat gydo žaizdas (net įsisenėjusiais),  sutrenkimus, patempimus, malšina aštrų skausmą sąnariuose ir stubure.


   Pagrindinės priežastys kodėl mūsų priemonių pagrindą sudaro stručio taukai:


 • - veikia priešuždegimiškai;
 • - veikia antibakteriškai;
 • - puikus emulsiklis;
 • - puikus drėkiklis;
 • - veiksminga prieš odos senėjimą: išlygina raukšles, neleidžia susidaryti naujoms raukšlėms;
 • - puikus žaizdų gijimui;
 • - nesukelia dirginimo;
 • - natūralus minkštiklis;
 • - regeneruoja;
 • - stimuliuoja plaukų folikulus, taip skatina plaukų augimą ir gydo plikimą;
 • - gerina nagų augimą ir bendrą jų būklę;
 • - neužkemša porų;
 • - riboja inkštirų, spuogų susidarymą;
 • - prasiskverbia pro odos barjerą ir patenka į giluminius odos sluoksnius;
 • - apsaugo odą nuo šalčio, nes padidina odos gebėjimą atsispirti šalčiui;
 • - puikus profilaktinis ir antiuždegiminis imunoreguliatorius;
 • - sumažina mėlynes, nudegimus , pūsles, patinimus, žaizdas, randus;
 • - gydo celiulitą;
 • - mažina strijas;
 • - gydo odos ligas;
 • - neturi alergenų ir toksinių medžiagų;
 • - tinka visiems odos tipams;
 • - tinka vaikams, suaugusiems, nėščiosioms;
 • - kartą pabandžius – nebesinori kitų :)


  

 

    Apsauga nuo žiemos šaltuko

  Taukai suaktyvina odos audinius atšiauriomis šalto klimato sąlygomis. Stereocheminės olieninės rūgšties savybės veikia apgrubusią, sausą odą bei padaro ją elastingą ir sveiką. Stručio taukai yra natūralus ir efektyvus odos drėkiklis, skatinantis odos regeneraciją. Dėl sudėtyje esančio didelio kiekio Omega 3, 6 ir 9 rūgščių, oda intensyviai drėkinama, maitinama ir minkštinama, tampa sveikesnė ir skaistesnė. Stručio taukai greitai įsigeria, nepalikdami jokių pėdsakų.

 

    „Pažadina“ plaukų folikulus

  Pastebėta, jog stručio taukai teigiamai veikia odos regeneraciją bei plaukų augimą. Eksperimentuojant nustatyta, jog reguliariai tepant galvos odą stručio taukais, daugiau kaip 80 proc. „miegančių“ plaukų folikulų vėl tapo aktyvūs. Todėl stručio taukai rekomenduojami plinkantiems žmonėms. Taip pat tinka kovoti su pleiskanomis, stiprina plaukus, skatina augimą, mažina slinkimą.

 

    Priešuždegiminės savybės

  Australijos aborigenai pirmieji aptiko gydančias stručio taukų savybes. Kaip tvirtina legendos, aborigenai šimtmečius naudojo stručio taukus visiems gyvenimo atvejams. Jie buvo universalūs: stručio taukais gydė žaizdas, nudegimus, vabzdžių įkandimus, sąnarių skausmus, odos ligas.

  Stručio taukų priešuždegimines ir drėkinimąsias savybes galima paaiškinti remiantis jų sudėtimi: nustatyta, jog 70 proc. riebiųjų rūgščių, esančių taukų sudėtyje, yra nesočiosios, taigi itin efektyvios. Stručio taukuose gausu linolio rūgšties – medžiagos, kuri žinoma dėl savo savybių gydant raumenų bei sąnarių ligas, taip pat olieninės rūgšties, pasižyminčios vietiniu priešuždegiminiu poveikiu. Prostaglandinai, gauti iš linoleno rūgšties, mažina skausmą, tinimus ir uždegiminę reakciją.

 

    Efektyvi priemonė probleminei odai

  Dažnai riebalų turinčios kosmetikos priemonės užkemša poras, o tai skatina inkštirų susidarymą. Stručio taukai porų neužkemša. Jie mažina odos uždegimus ir jautrumą egzemos ir psoriazės atvejais. Žmonės, sergantys šiomis ligomis, dažniausiai netoleruoja kosmetikos. Stručio taukai ne tik nedirgina egzema ir psoriaze kamuojamų žmonių odos, bet ir palengvina jų būklę, mažina niežėjimą, įsigeria į giluminius odos sluoksnius, nealergizuoja.

  Tai yra saugi ir efektyvi naujagimių, vaikų odos gydymo ir priežiūros priemonė. Taukai yra netoksiški, nesukelia alergijos, lengvai absorbuojasi. Juos galima naudoti net itin jautriai odai.

  Stručio taukai turi priešuždegiminį poveikį, mažina tinimą, gydo žaizdas, nudegimus, įpjovimus, randus, nutrynimus, įbrėžimus, naudojami gydant sutrūkinėjusią, psoriazės ar dermatito pažeistą odą. Gali būti naudojami, kaip natūrali priemonė skausmingų raumenų ar sanarių masažui.

 

    Vertingi rankų darbo produktai

  Kremai ir muilai yra papildomi įvairiais aukščiausios rūšies nerafinuotais aliejais – alyvuogių, palmių, kokosų, abrikosų, jojobos, linų sėmenų, kanapių sėklų, nakvišos ir kt. Taip pat naudojamas kakavos, taukmedžio sviestas. Produktams malonų kvapą suteikia įvairūs eteriniai aliejai. Visa produkcija yra be dažiklių, sintetinių kvapų ir konservantų. Kremai ir kiti produktai yra rankų darbo, muilai taip pat yra gaminami ir pjaustomi rankomis.

   Viena iš svarbiausių stručio taukų savybių yra gebėjimas slopinti bakterijų dauginimąsi, tai leidžia kosmetikai ilgai ir gerai išsilaikyti, neprarandant gydomųjų savybių. Stručio taukai yra nerafinuoti, nedezodoruoti.

  

    Ekologiškoje aplinkoje auginti stručiai

  Produkcijoje naudojami stručio taukai yra išgaunami iš Lietuvoje auginamų Afrikinių stručių. Jie auga ekologiškai švarioje, gražioje ir ramioje vietoje, 27 hektarų ploto fermoje Kauno rajone, Rokų sen., Girininkų kaime. Stručių lesinimui naudojamas ekologiškai švarus, sertifikuotas lesalas be auginimo stimuliatorių, genetiškai modifikuotų komponentų ir antibiotikų. Todėl stručio taukai yra aukščiausios rūšies ir kokybės.  Stručio taukus galima vartoti įvairaus amžiaus žmonėms, turintiems įvairių tipų odą. Nepastebėta jokio neigiamo stručio taukų poveikio odai ar sveikatai. 

  


Krepšelis

Prekių krepšelyje 0
Suma: 0.00 KR
Atidaryti krepšelį

Sveiki, svečias