Apmokėjimas ir pristatymas

Kaip užsisakyti ir pirkti prekes?
Suformuokite pirkinių krepšelį el. parduotuvėje ir gausite užsakymo patvirtinimą į savo nurodytą elektroninį paštą.Kaip apmokėti už prekes?

Apmokėjimas vyksta paprastu bankiniu pavedimu į  sąskaitą 12042583691. Rekvizitus gausite kartu su Jūsų pirkinių krepšelio patvirtintu užsakymu į savo nurodytą elektroninį paštą.
Pristatymo kainos

Už siuntimą į kitą miestą ar miestelį užsakovas sumoka pats. Vienos prekės siuntimas - 45 kr.(tai pašto tarifai),dviejų prekių - 50kr., 3-4 prekių - 55kr. Už didesnio užsakymo reikalingą draudimą susimoka pats užsakovas (sumą pranešiu iš anksto, kai sužinosiu kainą).Pristatymo būdas.

Prekes siunčiame paštu į bet kurį Norvegijos miestą ir miestelį. Siuntinį rasite savo pašto dėžutėje, išskyrus tuos atvejus, jei bus siunčiamas didesnis kiekis priemonių, kuriam reikalingas draudimas (dėl užtikrinto pristatymo), tada siuntinį reikės atsiimti pašto skyriuje.
Pristatymo terminas.

Prekes išsiunčiame per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes,gavimo. Visi užsakymai yra formuojami (ir ruošiami išsiųsti) tik gavus pilną apmokėjimą. Nuo to laiko pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.Galimi vėlavimai dėl pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu. 

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite
Tel. +4746389304Krepšelis

Prekių krepšelyje 0
Suma: 0.00 KR
Atidaryti krepšelį

Sveiki, svečias